Přihláška - 3D tisk

Pomocí 3D tisku si můžete vymodelovat skoro cokoliv. Od krabičky na vánoční osvětlení (jako třeba na našem workshopu Hacknuté Vánoce), přes figurku svého oblíbené hrdiny až po až po sofistikované součástky pro vědecké či komerční využití.

Začneme určitě online formou, a to 3D modelováním v programu TinkerCAD. Dále si popíšeme jednotlivé části 3D tiskárny, k čemu slouží a jak s nimi pracovat. Naučíme se, jak tiskárnu vykalibrovat, správně vytisknout první vrstvu 3D modelu, jak na tisk velkých modelů a postupně se dostaneme až k projektu, který si sami vymodelujeme a následně vytiskneme.

Po domluvě s účastníky kroužku a na základě možností vzhledem k vládním opatřením je možné kroužek po 2/3 kurzu přesunout do našich prostorů ve Vršovicích. Pokud přesun do prezenční výuky nebude možný, tak bude kroužek dokončen online formou.

Registrační formulář

Vyplněním této přihlášky přihlašujete uvedeného žáka na zájmový kroužek 3D tisk.
Údaje o žákovi
Údaje o zákoném zástupci
Potvrzení o registraci společně s platebními údaji Vám zašleme na uvedený kontaktní e-mail do 48 hodin od vyplnění a odeslání přihlášky.

Základní informace

 • Kdy?
  Každou středu 18:00 - 19:30od 3. 2. do 21. 4. 2021
 • Kde?
  Online (možnost dokončení prezenčně)
 • Cena
  3000 Kč
 • Kroužek začneme 3D modelováním online výukovou formou. Dle možností účastníků kroužku a vládních opatření kroužek dokončíme buď prezenční formou nebo online streamováním závěrečných lekcí.

  12 lekcí po 1,5 hodině.

  Kroužek je pro žáky 7. třídy ZŠ až maximálně 4. ročníku SŠ.

 • Lektor

  Petr Morávek
  lektor 3D tisku
  info@vzdelanibudoucnosti.cz

  Náročnost

  1 z 5