Recenze

Recenze

Líbí se vám naše práce? Ohodnotě nás na našem Google business profilu. Děkujeme
Viktoria S.-review-image
Moc příjemný lektor, hodný, vlidný, skvěle vysvětluje, odpovídá na otazky. V podstatě jsme dostali od kroužka všechno, co nám slibili. Syn je nádšený a chtěl by pokračovat.
Šárka K.-review-image
Anička si chtěla zkusit Scratch a Minecraft a rozhodla se pro Scratch, Minecraft si dá později, ale lektor byl prý velmi dobrý.
Šárka P.-review-image
Scratch byl prý super, dcera si přeje chodit na kurz (už je přihlášená). Že je kroužek online, u prezenčních kroužků v zimním období často přicházíme bez náhrady o hodinu - už byla na Scratchi v místní ZŠ a protože je často nemocná, přišla téměř o polovinu lekcí.
Monika D.-review-image
Naučil jsem se základy programování v Pythonu vytvářet hry v Robloxu nebo dělat si arkádové hry. 💯
Rodič Dominik B.-review-image
Jsem spokojený s lektorem, aktivně se ptá, jestli se někdo na něčem nezasekl, má snahu vysvětlovat problematiku jednoduše a srozumitelně, což je pro začátečníky určitě důležité.
Rodič Pavel B.-review-image
Jsem velmi rád, že jsem konečně narazil na kurz, kde jsou spolehliví lidé a ví jak mají vést konverzaci s dětmi, moc si toho vážím. Certifikát na závěr kurzu je velmi důležitý pro další rozvoj dítěte a pro rodiče odměna zpětná vazba, že vzdělávání dětí má smysl a nejen, jak všichni slyšíme, že u PC sedí a hrají!
Marie S.-review-image
Výuka vede děti k samostatnosti a zodpovědnosti na základě jejich vlastní motivace, kéž by tak fungoval i náš běžný vzdělávací systém!!
Jan V.-review-image
Ochotnost lektora a probíraná témata. Věřím že se mi budou hodit až budu mít 3D-tiskárnu vlastní.
Hana H.-review-image
Kurz absolvoval syn, na všechny otázky jsem nedokázala odpovědět. Ale celkově byl nadšený.
Petra M.-review-image
Kurz byl super. Děkuji
Martin D.-review-image
Náš desetiletý syn Lukáš absolvoval s lektorem Jakubem Valentou kurs programovacího jazyka Scratch. Schopnost Jakuba udržet poutavým způsobem pozornost jinak roztěkaného kluka je úžasná. Samozřejmě jsem očekával profesionalitu výuky a postupné kroky od základů až po samostatné projekty. Nicméně tento lektor dokázal syna doslova přikovat výkladem, vstřícným a ochotným přístupem až po empatické hodnocení výsledků práce tak aby pochválil, ale zároveň stimuloval v žácích touhu po posunu vpřed. Vážně klobouk dolů :-) Ve výsledku si syn i po skončení kursu programuje vlastní projekty a baví ho to víc než hraní 3D her, koukání na Youtube a vykecávání na Discordu....stal se zázrak, Jakube dík :-)))
Ondřej Š.-review-image
Kroužek Python I byl dle slov syna bezva. Já jsem moc rád, že se díky Vám naučil základy opravdu užitečné dovednosti, která se mu v životě bude hodit. A že ve volných chvílích na mobilu jenom nemastí střílečky nebo jen tak nescrolluje, ale taky v Pydroidu pro zábavu kóduje. Děkuji moc a se synem se těšíme na další kurzy!
Bara K-review-image
Obě moje děti ve věku 9 a 12 absolvovali online kurz programování, starší syn Python - základy a mladší se učil Scratch. Byla jsem moc spokojená s Jakubem jako lektorem. Je trpělivý, umí jednat s dětmi, vysvětluje látku zábavným způsobem a mladší syn o něm sám od sebe řekl, že je "fakt hodnej".  Tempo bylo přizpůsobeno aktuálním možnostem. Jakub také pomáhal klukům v situacích, kdy nám selhala technika, mohla jsem tedy být během výuky mimo domov. Vzhledem k tomu, že byly hodiny online, ušetřili jsme nemálo času na dojíždění. Doporučujeme!
Jakub-review-image
Za mě byl kurz perfektní. Obsahově předčil má očekávání a pro začátek vlastního projektu jsem se dozvěděl více než jsem očekával. Proaktivní přístup pana Sháněla byl více než skvělý, stejně tak jeho výklad a popis problematiky. Otázky byly zodpovídány nad rámec jí samotné. Za mě nemám co vytknout.
Boris-review-image
zajímavý, vzbudil ve mně zvědavost
Marek-review-image
super
Tonda-review-image
Kroužek mě bavil. Lektor uměl srozumitelně vysvětlit danou látku a naučil mě pochopit základy Pythonu a využít ho k praktickým věcem.
Martin-review-image
Lektor a tedy i kroužek byl skvělý. Vítek má v daném oboru rozsáhlé zkušenosti a dokáže je předávat dál. Výborné bylo i to, že jsme si mohli říci, čemu se chceme v dalších lekcích více věnovat a lektor nám vyhověl. Velmi užitečné bylo i nahrávání lekcí a tedy možnost určité části si pustit ještě jednou.
Filip-review-image
Pecka !!😊
Michal-review-image
Kroužek byl naučný a lektor mi přišel velmi milý.

Kontaktní formulář