Recenze

Recenze

Výuka vede děti k samostatnosti a zodpovědnosti na základě jejich vlastní motivace, kéž by tak fungoval i náš běžný vzdělávací systém!!
Ochotnost lektora a probíraná témata. Věřím že se mi budou hodit až budu mít 3D-tiskárnu vlastní.
Kurz absolvoval syn, na všechny otázky jsem nedokázala odpovědět. Ale celkově byl nadšený.
Kurz byl super. Děkuji
Náš desetiletý syn Lukáš absolvoval s lektorem Jakubem Valentou kurs programovacího jazyka Scratch. Schopnost Jakuba udržet poutavým způsobem pozornost jinak roztěkaného kluka je úžasná. Samozřejmě jsem očekával profesionalitu výuky a postupné kroky od základů až po samostatné projekty. Nicméně tento lektor dokázal syna doslova přikovat výkladem, vstřícným a ochotným přístupem až po empatické hodnocení výsledků práce tak aby pochválil, ale zároveň stimuloval v žácích touhu po posunu vpřed. Vážně klobouk dolů :-) Ve výsledku si syn i po skončení kursu programuje vlastní projekty a baví ho to víc než hraní 3D her, koukání na Youtube a vykecávání na Discordu....stal se zázrak, Jakube dík :-)))
Kroužek Python I byl dle slov syna bezva. Já jsem moc rád, že se díky Vám naučil základy opravdu užitečné dovednosti, která se mu v životě bude hodit. A že ve volných chvílích na mobilu jenom nemastí střílečky nebo jen tak nescrolluje, ale taky v Pydroidu pro zábavu kóduje. Děkuji moc a se synem se těšíme na další kurzy!
Obě moje děti ve věku 9 a 12 absolvovali online kurz programování, starší syn Python - základy a mladší se učil Scratch. Byla jsem moc spokojená s Jakubem jako lektorem. Je trpělivý, umí jednat s dětmi, vysvětluje látku zábavným způsobem a mladší syn o něm sám od sebe řekl, že je "fakt hodnej".  Tempo bylo přizpůsobeno aktuálním možnostem. Jakub také pomáhal klukům v situacích, kdy nám selhala technika, mohla jsem tedy být během výuky mimo domov. Vzhledem k tomu, že byly hodiny online, ušetřili jsme nemálo času na dojíždění. Doporučujeme!
Za mě byl kurz perfektní. Obsahově předčil má očekávání a pro začátek vlastního projektu jsem se dozvěděl více než jsem očekával. Proaktivní přístup pana Sháněla byl více než skvělý, stejně tak jeho výklad a popis problematiky. Otázky byly zodpovídány nad rámec jí samotné. Za mě nemám co vytknout.
zajímavý, vzbudil ve mně zvědavost
super
Kroužek mě bavil. Lektor uměl srozumitelně vysvětlit danou látku a naučil mě pochopit základy Pythonu a využít ho k praktickým věcem.
Lektor a tedy i kroužek byl skvělý. Vítek má v daném oboru rozsáhlé zkušenosti a dokáže je předávat dál. Výborné bylo i to, že jsme si mohli říci, čemu se chceme v dalších lekcích více věnovat a lektor nám vyhověl. Velmi užitečné bylo i nahrávání lekcí a tedy možnost určité části si pustit ještě jednou.
Pecka !!😊
Kroužek byl naučný a lektor mi přišel velmi milý.
Kroužek se mi líbil, lektor byl příjemný.
Díky za skvělé projektové dny programování. Když jsem nevěděl, tak mi lektor na chatu vždy pomohl.
Hodiny byly moc fajn. Začalo mě bavit programovat.
Lektor Honza byl skvělej. Kdykoliv jsem se ně něco zeptal, tak mi to vysvětlil tak, že jsem to pochopil.
Lektor většinou věděl o čem mluví a srozumitelně vysvětloval. Byl prostor udělat své vlastní projekty. Používaly se jen známé knihovny.
Nejvíc mě zaujaly objekty a cykly a na všechno byla zábavná cvičení.

Kontaktní formulář