Organizace

Naše poslání

Dostupné a zábavné programování pro všechny.
Boříme bariéry, aby se každý mohl vzdělávat pro svou vysněnou budoucnost.
Jsme tým programátorů a ekonomů, kteří chtějí ukázat klukům i holkám, že programování je zábava a zároveň důležitá dovednost pro jejich vysněné povolání.

Jakub

Jakub, náš výkonný ředitel, je ten, kdo dává naší organizaci směr a vizi. Jeho myšlenky na vzdělání a budoucnost jsou tak intenzivní, že někdy se zdá, že i ve spánku hledá nové nápady. Jakub se stará o chod našich akcí, kampaní a projektů a je mistrem ve spojování s dalšími organizacemi. Přístup ke komplexním věcem zvládá s lehkostí a vždy hledá odborníky, kteří nám pomohou lépe porozumět věcem, které potřebujeme k inovacím.
jakub_2023_800x800

Pavel

Představte si, že bychom neměli Pavla. Ano, naše online svět by možná zkolaboval. Pavel není jen naším CTO, ale také kreativní silou za naším webem, fotografem a vývojářem, který drží všechny digitální aspekty pohromadě. Díky němu máte k dispozici tyto stránky, naše brožury a letáky. Je to také dobrodruh, který spojuje práci softwarového inženýra v Genu s fotografováním společenských událostí a cestováním. Bez Pavla by náš digitální svět nebyl tak barevný a dynamický.
pavel_2023_800x800

Další videa