Organizace

Naše poslání

Dostupné a zábavné programování pro všechny.
Boříme bariéry, aby se každý mohl vzdělávat pro svou vysněnou budoucnost.
Jsme tým programátorů a ekonomů, kteří chtějí ukázat klukům i holkám, že programování je zábava a zároveň důležitá dovednost pro jejich vysněné povolání.

Jakub

Jakub je náš CEO. Poeticky řečeno to znamená, že určuje vizi naší organizace. (Věřte nebo ne, přemýšlí nad námi tolik, že si obzvlášť při úplňku mumlá ze spaní: „vzdělání“, „budoucnost“ a ráno má nějaký skvělý nápad.) Prakticky to ale znamená hlavně to, že se stará o naše fungování - akce, kampaně, projekty nebo o spolupráci s jinými organizacemi. Rád přichází na kloub tomu, čemu nerozumí, a proto je náplní jeho práce taky hledání odborníků, kteří to pomůžou pochopit.Kubovo oblíbené číslo je 666. Věděli jste, že v hebrejské abecedě znamená www? Mimo Vzdělání budoucnosti studuje Automatizaci a informatiku na ČVUT a programuje v jedné (tajné) firmě. Jeho nezbytným nástrojem k práci je počítač, a nikomu to neříkejte, ale kdybyste se ho zeptali, co na počítači dělá úplně nejradši, tak je to sledování filmů.
jakub_2023_800x800

Pavel

Jestlipak víte, co by se stalo, kdybychom neměli Pavla? Nejspíš byste tyhle řádky vůbec nečetli, protože by neexistoval náš web. Kdyby neexistoval náš web, nebyly ani jiné textové materiály – brožury, plakáty nebo letáky na naše akce. A pojďme ještě hlouběji do apokalypsy – bez Pavla by nebyly ani fotky. No a to by nám toho teda moc nezbylo! Pavel je totiž náš CTO – technický ředitel, fotograf a vývojář a správce našeho webu, což vám asi došlo. Kromě práce u nás dělá softwarového inženýra v Avastu, fotí různé společenské akce a hodně cestuje.Když zrovna neupravuje svoje fotky nebo nepřemýšlí nad technologickými novinkami, docela rád si udělá pohodu u počítače a zahraje si nějakou hru. Taky jste fanoušci Portal 2, CS:GO, GTA IV nebo serie Need for speed?
pavel_2023_800x800