Letní školy

Nabízíme letní školy

Objevování kouzla programování

Dovolte svému dítěti strávit produktivní a vzrušující léto s naší online Letní školou programování! Nejenže se setká s novými přáteli a získá cenné dovednosti, ale také bude mít možnost odkrýt kouzlo digitálního světa z pohodlí svého domova.
Během týdne plného zábavy a učení se váš potomek seznámí s různými programovacími nástroji a jazyky - od Scratchu a Micro:bitu přes arkádové hry až po Python. Každý den přinese nové dobrodružství a nové výzvy, které napomohou rozvoji jeho kreativního a logického myšlení.

Učení skrze hru a první programovací projekty

Naše letní škola nabízí učení skrze hru. První den vytvoří v Scratchi vlastní hru Snake, druhý den se ponoří do tajů Micro:bitu a programování v Minecraft Education. Třetí den si naprogramuje svou vlastní arkádovou hru. A nakonec bude mít možnost prozkoumat svět Pythonu a vytvořit své první mini projekty, jako je lokalizace mobilního telefonu či generování zvukových nahrávek z textu.
A nebojte se, žádné předchozí zkušenosti s programováním nejsou vyžadovány. Naše škola je vhodná pro úplné začátečníky i pro ty, kteří se již s programováním setkali. Také si nemusíte dělat starosti s instalací programů, všechny potřebné nástroje jsou online a přístupné po celou dobu kurzu.
Přihlaste své dítě na naši Letní školu programování a nechte ho objevit svůj talent a vášeň pro technologii!
online kroužky pro děti

Letní škola programování červenec

Letní škola programování
Nauč se během 5 dní základy programování a robotiky. Odkudkoliv z pohodlí domova.
online kroužky pro děti

Letní škola programování srpen

Letní škola programování
Nauč se během 5 dní základy programování a robotiky. Odkudkoliv z pohodlí domova.

Odběr novinek

Nevešli jste se do kapacity naší registrace na kroužek nebo kurz? Chcete vědět o novinkách nabízených kroužků? Vyplňte svůj email a my Vám dáme vědět.
Odesláním souhlasím se zpracování osobních údajů.