Učíte děti jen ve skupině? Preferuji individuální přístup.

Zdravím Vás ještě jednou. Jestli jsem Vás zaujal ve videu, tak jsem moc rád a pokusím se tu shrnout moje postřehy více do hloubky. Pokud se budete chtít na cokoliv zeptat nebo se poradit, tak se mi neváhejte ozvat!
Výuka jeden na jednoho je podle mě skvělý způsob, jak v dětech probudit opravdový zájem. Do tohoto typu výuky jsem se pustil po zkušenosti s větším i menším počtem žáků ve škole a v kroužcích a považuji ji za velmi funkční.
Individuální výuku tvořím vždy podle konkrétního dítěte. Protože na sebe máme čas a prostor, snáz objevím jak jeho mezery, tak i talent. Můžu tak svému žákovi pomoci rozvíjet jeho schopnosti přesně tak, jak potřebuje, a společně tak hledáme správnou cestu k programování. Velmi mě tento proces baví a co je ještě důležitější, mé žáky taky, navíc je velmi brzy vidět značný pokrok. Při individuální výuce se soustředím na to učit děti nad programováním přemýšlet. Nevěnujeme se tedy typovým příkladům, ale dávám dětem podnětné úlohy, u kterých je třeba využít jejich schopnosti na maximum a zároveň si užít zábavu.

Proč individuální výuka?

Protože skvěle funguje! Doporučil bych jí hlavně rodičům, kteří se práci s počítačem nijak více nevěnují a je pro ně tedy náročnější svým dětem počítačovou gramotnost předat. Zvlášť pokud IT výuka ve škole Vašeho dítěte není podle Vašich představ, pak je osobní doučování skvělý způsob, jak se s počítačem nejen zpřátelit, ale udělat z něj opravdu dobrého parťáka. 

Co všechno doučujeme?

Všechny předměty, které najdete v naší nabídce, je možné připravit i do individuální podoby. Vždy záleží na našich volných časových kapacitách.

Jaká je cena?

Naši lektoři předávají své znalosti za cenu 500 Kč/hod.

Nabízíme i specializované programy.

Připravil jsem pro Vaše děti dva programy, které mohu nabídnout žákům základní školy a středoškolákům. Jedná se o komplexní know-how, které dítě dobře připraví nejen do profesního života. Pokud by Vám tyto programy nevyhovovaly, je možné se domluvit individuálně.

Balíček Junior (pro děti ve věku 9 - 14 let)

 • Po absolvování tohoto balíčku bude Vaše dítě umět ovládat blokové programování a základní práci s jazykem Python. Budeme společně rozvíjet jeho logické přemýšlení.
 • Cílem tohoto balíčku je nadchnout Vaše dítě pro IT - ukázat mu, že programování není složité a může být i velmi zábavné. 
 • Každý zájemce projde nejprve vstupním pohovorem, abychom věděli, na co se přesně zaměřit, sdělili si svá očekávání a možnosti a dohodli se na postupu výuky. Je pro nás zásadní zaručit 100% kvalitu výuky.
 • Jak může vypadat výuka? Začneme s programovacím jazykem Scratch, následně přejdeme k programování v Minecraftu a budeme se věnovat jednoduché robotice s Micro:bitem. Velkou výhodou pro začátečníky je jednoduchý přechod ke skutečnému programovacímu jazyku. V Minecraftu i v Micro:bitu lze totiž kód převádět do jazyku Python a zpět do bloků, děti tedy uvidí svůj kód ve dvou jazycích.
 • Co si Vaše dítě vyzkouší? Ve Scratchi společně vytvoříme několik her, stejně tak i v Micro:bitu. Vrhneme se na automatizaci herního světa v Minecraftu a tvorbu vlastní arkádové hry. Na závěr Vaše dítě vytvoří projekt v Pythonu, na kterém zůročí všechny předchozí zkušenosti. 
 • Tento balíček doporučuji každému dítěti, které plánuje v budoucnu uspět a mít povědomí o tom, co je to programování. 
 • Drazí rodiče, pokud plánujete dítěti dopřát vzdělání budoucnosti, tak doporučujeme navštívit tento program v celé jeho délce 4 let.  
 • Jelikože se jedná o komplexní předávání know-how, je tato jedna lekce ohodnocena na 500 Kč/hod., tedy 2000 Kč měsíčně.

Balíček Trainee

 • Doporučený věk tohoto programu je od 14 let výše, ale pro každého zájemce děláme vstupní pohovor, takže můžeme zjistit, jestli je uchazeč na výuku připraven v mladším věku, případně doporučíme pro začátek Junior program či nějakou jeho část ve zrychlené podobě. Naším cílem je motivovat dítě pro IT, předat mu potřebné znalosti, vést ho a vybudovat mu silné základy do budoucího života. 
 • Tento program je přímo zaměřen na uchazeče, kteří se plánují pomocí IT živit.
 • Balíček Trainee obsahuje celkem 2 programovací jazyky - Python a Kotlin. Nabízí také tvorbu webové stránky, webové a mobilní aplikace a rozšířené programování v Pythonu a Kotlinu. K tomu nabízíme práci s daty a databází, datovou analýzu, umělou inteligenci a Big Data.
 • Výstupem je znalost 2 programovacích jazyků, chápání rozdílů mezi nimi a umění je vhodně použít. Další nabitou dovedností je tvorba webové a mobilní aplikace.
 • Jelikože se jedná o komplexní předávání know-how, je tato jedna lekce ohodnocena na 500 Kč/hod. tedy 2000 Kč měsíčně.