Grafický design

Grafický design je kategorie užitého umění.Grafický design slouží vizuální komunikaci prostřednictvím typografie, ilustrace a fotografie. Výtvarné návrhy grafického designu jsou většinou vytvářeny na objednávku za určitým účelem a jsou určeny kpolygrafickému zpracování nebo pro displeje. Grafičtí designéři používají, vytvářejí a kombinují struktury, figury, znaky a symboly(obrazy a text) za účelem vytvoření vizuální reprezentace myšlenek. Používají skladebné metody a principy, o kterých podrobně hovoří teorie vizuální komunikace.
Zdroj: wikipedia.org

Otevřené registrace kroužků technologie Grafický design

online kroužky pro děti

Grafika pro tvůrce videí a podcastů

Podcasty
Trainee program: Nejlépe se se učíme praxí a v tomto programu o ni nebude nouze. 2x týdně se po 8 měsíců budou studenti pod vedením lektora snažit vytvořit celkem 10 rozpracovaných projektů, ve kterých si zdokonalí své programovací schopnosti, správnou údržbu kódu a mnohé další dovednosti popsaných níže. Absolventům tohoto programu nabízíme brigádu v naší společnosti a možné doporučení pro stáže/brigády v IT světě.

Odběr novinek

Nevešli jste se do kapacity naší registrace na kroužek nebo kurz? Chcete vědět o novinkách nabízených kroužků? Vyplňte svůj email a my Vám dáme vědět.
Odesláním souhlasím se zpracování osobních údajů.