Předběžná přihláška na IT stáž

Předběžná přihláška na IT stáž

Informace o stáži

Chceš získat skutečnou praxi v IT? Pokud ano, tak pořádně poslouchej. Ve spolupráci s firmou General Bytes jsme připravili speciální stážový program, který ti otevře cestu do praxe. Neexistuje praktičtější způsob výuky než na projektech z reálného světa.
Během 4 měsíců společně vytvoříme funkční projekt, na kterém se naučíš týmové práci a rozšíříš si své znalosti. Během dalších 4 měsíců budeš mít možnost stáž absolvovat i u nás, kde budeš pracovat s naším webem, administrací a programovat drobné projekty. Tento program je ideální pro nadané studenty nebo zapálené zájemce do světa IT ve věku od 13 do 16 let.
image-alt
Budeme se setkávat celkem 2x týdně a pokusíme se tak naučit všechno potřebné k jednotlivým částem informatiky. Od programování, cloudové platformy, práci s webem, datovou analýzou i umělou inteligencí. Tento kurz je určen pouze pro 10 uchazečů a je třeba projít výběrovým řízením.
Zašlete motivační dopis, vaše znalosti/dovednosti, případně i nějaký vlastní projekt na: info@vzdelanibudoucnosti.cz. Během září se vám ozveme a domluvíme si společnou schůzku. Finální cena tohoto projektu je 2000 Kč za každého účastníka. Jedná se o symbolickou cenu, protože větší část kurzu je hrazena partnerem.
Začínáme od 4. října 2024 a program potrvá až do 28. května 2025.

Podmínky pro účastníky

Pro účast v kurzu je potřeba pouze základní dovednosti v ovládání počítače. Nevyžaduje se žádná speciální licence k softwaru.

Registrační formulář

Odesláním souhlasím se zpracování osobních údajů.

Základní informace

 • Kde?
  online
 • Nabízíme osmiměsíční IT stážový program pro studenty ve věku 13-16 let. Nauč se programování, práci s webem, datovou analýzu a více na reálných projektech. Cena programu je 2000 Kč. Přihlášky do 20. září. Začínáme 4. října 2024.
 • Co je to Python?

  Python je nový a všestranný programovací jazyk. Používá se pro spoustu věcí - od tvoření internetových stránek až po ovládání raket. Je jednoduchý na čtení a můžete se ho rychle naučit. Hodí se skvěle pro ty, kteří se chtějí naučit programovat. V České republice je spousta lidí, kteří Python používají, takže když budete potřebovat pomoc nebo radu, najdete tu přátele i možnosti práce.
  Více informací

  Lektor

  Šťastný lektor
  lektor bude upřesněn

  Kontaktní formulář

  V případě jakýchkoli otázek se na nás neváhejte obrátit. Váš dotaz pošleme také lektorovi.

  Naše nová Knihovna budoucnosti

  Zjisti co vše najdeš v naší nové webové Knihovně budoucnosti a pusť se do čtení!
  vzdelanibudoucnosti_new_header800x800.jpeg

  Hraj a uč se Python

  Ponořte se do hry Python GO! Naučte se Python přes zábavné příběhy a výzvy. Ideální pro hravé programátory všech úrovní.
  vzdelanibudoucnosti_a_ultra-realistic_photo_of_detective_wall.__4e97f851-5be3-4c7d-b825-1fdf0f571fdf_800x800.jpg

  Nabídka dalších kroužků

  kurzy pro děti

  Ajťácká detektivka: Kniha, která spojuje informatiku a napínavý příběh

  Jak bude knížka vypadat?
  V dnešním digitálním světě je důležité, aby děti už od útlého věku rozuměly základům informatiky. Proto jsme nadšeni, že vám můžeme představit Ajťáckou detektivku, unikátní knihu, která nejenže vtáhne mladé čtenáře do světa napínavé detektivky, ale také je nenásilnou formou seznámí s různými aspekty práce s počítačem a moderními technologiemi.
  online kurzy pro děti

  Python II: Pokročilé programovací techniky – pondělí podvečer

  Kroužek Python II
  Už umíš základy Pythonu? Pojď se s námi vrhnout na tu opravdovou srandu při řešení složitějších úkolů.
  online kurzy pro děti

  Python projekty pro začínající programátory

  course-image-url
  Trainee program: Nejlépe se se učíme praxí a v tomto programu o ni nebude nouze. 2x týdně se po 8 měsíců budou studenti pod vedením lektora snažit vytvořit celkem 10 rozpracovaných projektů, ve kterých si zdokonalí své programovací schopnosti, správnou údržbu kódu a mnohé další dovednosti popsaných níže. Absolventům tohoto programu nabízíme brigádu v naší společnosti a možné doporučení pro stáže/brigády v IT světě.
  online kurzy pro děti

  Python I: Začínáme s programováním – středa odpoledne

  Python
  Nauč se základy Pythonu odkudkoliv. Kurz Pythonu online tě provede základy programování zábavným způsobem.

  Odběr novinek

  Nechejte si ujít exkluzivní nabídky našich kroužků? Přihlaste se svým emailem a my Vám přineseme ty nejzajímavější novinky přímo do vaší schránky. Nepromeškejte příležitost! Pokud se ještě rozmýšlíte, vězte, že naši odběratelé jsou vždy mezi prvními, kdo se dozví o všem novém.
  Odesláním souhlasím se zpracování osobních údajů.