Předběžná přihláška na IT stáž

Předběžná přihláška na IT stáž

Informace o stáži

Chceš získat skutečnou praxi v IT? Pokud ano, tak pořádně poslouchej. Ve spolupráci s firmou General Bytes jsme připravili speciální stážový program, který ti otevře cestu do praxe. Neexistuje praktičtější způsob výuky než na projektech z reálného světa.
Během 4 měsíců společně vytvoříme funkční projekt, na kterém se naučíš týmové práci a rozšíříš si své znalosti. Během dalších 4 měsíců budeš mít možnost stáž absolvovat i u nás, kde budeš pracovat s naším webem, administrací a programovat drobné projekty. Tento program je ideální pro nadané studenty nebo zapálené zájemce do světa IT ve věku od 13 do 16 let.
image-alt
Budeme se setkávat celkem 2x týdně a pokusíme se tak naučit všechno potřebné k jednotlivým částem informatiky. Od programování, cloudové platformy, práci s webem, datovou analýzou i umělou inteligencí. Tento kurz je určen pouze pro 10 uchazečů a je třeba projít výběrovým řízením.
Zašlete motivační dopis, vaše znalosti/dovednosti, případně i nějaký vlastní projekt na: info@vzdelanibudoucnosti.cz. Během září se vám ozveme a domluvíme si společnou schůzku. Finální cena tohoto projektu je 2000 Kč za každého účastníka. Jedná se o symbolickou cenu, protože větší část kurzu je hrazena partnerem.
Začínáme od 4. října 2024 a program potrvá až do 28. května 2025.

Podmínky pro účastníky

Pro účast v kurzu je potřeba pouze základní dovednosti v ovládání počítače. Nevyžaduje se žádná speciální licence k softwaru.

Registrační formulář

Odesláním souhlasím se zpracování osobních údajů.

Základní informace

 • Kde?
  online
 • Nabízíme osmiměsíční IT stážový program pro studenty ve věku 13-16 let. Nauč se programování, práci s webem, datovou analýzu a více na reálných projektech. Cena programu je 2000 Kč. Přihlášky do 20. září. Začínáme 4. října 2024.
 • Co je to Python?

  Python je nový a všestranný programovací jazyk. Používá se pro spoustu věcí - od tvoření internetových stránek až po ovládání raket. Je jednoduchý na čtení a můžete se ho rychle naučit. Hodí se skvěle pro ty, kteří se chtějí naučit programovat. V České republice je spousta lidí, kteří Python používají, takže když budete potřebovat pomoc nebo radu, najdete tu přátele i možnosti práce.
  Více informací

  Lektor

  Šťastný lektor
  lektor bude upřesněn

  Kontaktní formulář

  V případě jakýchkoli otázek se na nás neváhejte obrátit. Váš dotaz pošleme také lektorovi.

  Naše nová Knihovna budoucnosti

  Zjisti co vše najdeš v naší nové webové Knihovně budoucnosti a pusť se do čtení!
  vzdelanibudoucnosti_new_header800x800.jpeg

  Hraj a uč se Python

  Ponořte se do hry Python GO! Naučte se Python přes zábavné příběhy a výzvy. Ideální pro hravé programátory všech úrovní.
  vzdelanibudoucnosti_a_ultra-realistic_photo_of_detective_wall.__4e97f851-5be3-4c7d-b825-1fdf0f571fdf_800x800.jpg

  Nabídka dalších kroužků

  online kurzy pro děti

  2. hodina informatiky - úterý odpoledne 2

  student studující doma
  Praktické využití aplikací, programování, grafiky a všeho, co je třeba během základní školy pochopit, společně probereme v tomto komplexním kroužku.
  online kurzy pro děti

  Python I: Začínáme s programováním – úterý podvečer

  Python
  Nauč se základy Pythonu odkudkoliv. Kurz Pythonu online tě provede základy programování zábavným způsobem.
  online kurzy pro děti

  Python I: Začínáme s programováním – pondělí dopoledne

  Python
  Nauč se základy Pythonu odkudkoliv. Kurz Pythonu online tě provede základy programování zábavným způsobem.
  online kurzy pro děti

  Letní škola programování II - červenec a srpen

  course-image-url
  Letní škola programování II je ideální příležitost pro děti ve věku 5. až 9. třídy, aby během léta rozvíjely své programátorské dovednosti a digitální gramotnost. Kurz probíhá online, což umožňuje účast z pohodlí domova. Nabízí širokou škálu aktivit od základů programování, přes tvorbu her, až po 3D tisk. Vzdělávací program je navržen tak, aby podporoval kreativitu, logické myšlení a řešení problémů, a poskytuje tak dětem cenné dovednosti pro budoucnost.
  online kurzy pro děti

  Python II: Pokročilé programovací techniky – pondělí podvečer

  Kroužek Python II
  Už umíš základy Pythonu? Pojď se s námi vrhnout na tu opravdovou srandu při řešení složitějších úkolů.

  Odběr novinek

  Nechejte si ujít exkluzivní nabídky našich kroužků? Přihlaste se svým emailem a my Vám přineseme ty nejzajímavější novinky přímo do vaší schránky. Nepromeškejte příležitost! Pokud se ještě rozmýšlíte, vězte, že naši odběratelé jsou vždy mezi prvními, kdo se dozví o všem novém.
  Odesláním souhlasím se zpracování osobních údajů.