Přihláška - Bastlení pro dospělé

Bastlení pro dospělé

Vzhledem ke koronavirovým opatřením nelze kurz od února pořádat. Po vyplnění přihlášky Vás budeme informovat o konání kurzu v budoucnu.

Na e-mail s potvrzením účasti na kurzu a platebními informacemi prosím nereagujte a nic neplaťte!

Potkali jste na internetu parádní výrobek postavený na arduinu či jiném mikrokontroleru, který byste chtěli umět sestavit? Elektronika, programování nebo obojí je pro Vás španělská vesnice a máte volný 1 večer v týdnu?

Vyzkoušejte kurz Bastlení s arduinem pro dospělé. Naučíte se zde základy elektrotechniky i programování. Obojí jsou velmi cenné dovednosti a práce s nimi zábava. Vyzkoušejte si naprogramovat třeba parkovací senzor na kurzu Bastlení pro dospělé.

Co znamená "bastlení"? Asi nejpřesnější překlad by bylo slovo "kutit", případně něco spravovat či tvořit. A o tom přesně bude tento kurz.

Registrační formulář

Vyplněním této přihlášky přihlašujete uvedenou osobu na Bastlení pro dospělé.
Údaje o žákovi
Potvrzení o registraci společně s platebními údaji Vám zašleme na uvedený kontaktní e-mail do 48 hodin od vyplnění a odeslání přihlášky.

Základní informace

 • Kdy?
  Od září 2021
 • Kde?
  28. pluku 458/7, 101 00 Praha 10 - Vršovice
 • Cena
  3500 Kč
 • Tento kurz nelze pořádat online. Pokud byste měli o kurz do budoucna zájem, tak pouze vyplňte přihlášku, ale následně NIC NEPLAŤTE.

  12 lekcí po 1,5 hodině.

  Kurz bastlení s Arduinem pro dospělé.

 • Lektor

  Vítek Sháněl
  lektor robotiky a elektrotechniky
  info@vzdelanibudoucnosti.cz

  Náročnost

  1 z 5