Náš team

Jakub

CEO

Student Českého vysokého učení technického v Praze se zaměřením na automatizaci a informatiku. Programátor ve společnosti Enginn effect. Organizátor společenských akcí.

Venca

CFO

Student Vysoké školy ekonomické v Praze se zaměřením na management a podnikání. Marketingový vedoucí ve firmě Tvůj správce. Spoluzakladatel neziskové organizace na podporu udržitelného rozvoje v ČR.

Pavel

CTO

Software engineer ve společnosti Avast, cestovatel a profesionální fotograf.

Jirka

Jsem studentem ČVUT oboru Průmysl 4.0 a oboru Řízení a ekonomika podniku. Mám rád jazz, hraji na klavír, mou oblíbenou knihou je Stopařův průvodce po galaxii, oblíbeným předmětem byla vždy matematika a samozřejmě jsem zapálený do robotiky.

Michal

Student Českého Vysokého Učení Technického v Praze se zaměřením na Aplikovanou mechaniku. Výzkumný asistent a programátor ve společnosti 4JTech. Nadšený turista a fanoušek fotbalu.

David

Pracuji ve středním podniku jako programátor průmyslových automatů a chvilku jsem doučoval fyziku pro středoškoláky. Chci se rozvíjet v IT, protože je v tom budoucnost. Instruktor lyžování pro hendikepované.

Ondra

Jsem studentem Českého vysokého učení technického v Praze v oboru Přístrojová a řidící technika. Dlouhá léta jsem závodně plaval. Nyní pracuji jako softwarový a HMI programátor a vypomáhám s výukou Javy na naší fakultě.

Anna

Studentka Českého vysokého učení technického v Praze se zaměřením na matematické modelování v technice. Učitelkou fyziky na základní škole a oddílovou vedoucí na dětském táboře.

Matouš

Student českého vysokého učení technického v Praze, programu Technická kybernetika. Spoluzakladatel softwarové firmy Extis. Byl bych rád, kdyby se Python stal srozumitelným jazykem pro děti.

Ernee

Studuji matematickou informatiku na ČVUT, hraji na kytaru, rád jezdím na vodu a prázdniny se snažím trávit v horách.

Jaroslav

Odborný asistent na Ústavu přístrojové a řídicí techniky Fakulty strojní, Českého vysokého učení technického v Praze. Odborník na roztržitost trpící mánií k technice. Liberální programátor Arduina a jemu podobných platforem. Bastlíř každým coulem.

Dan

Studuji informatiku na Matfyzu. Vzdělávání dětí mě baví a mám s ním dlouholeté zkušenosti. Ať už jako oddílový vedoucí na sportovním táboře či skrze doučování. V kroužku bych rád dětem zábavnou formou vysvětlil hlavně to, jak s programováním začít a jak o věcech přemýšlet.