Neuronové sítě

Neuronové sítě se hojně využívají pro převod řeči na text a obráceně, rozeznávání obličejů, spamu v emailu, ale i ve výrobním průmyslu. Základy programování, vlastní projekt a skvělá parta cílevědomých kamarádů. Přihlaste se hned teď.

  • Termín: Každé pondělí 16:15 - 17:45 od 28.9. do 14.12. 2020
  • Místo: Pikrtova 1737, 140 00 Praha 4-Nusle (sídlo Avast Software s.r.o.)
  • 12 lekcí po 1,5 hodině
  • Příspěvek: 3.500,- Kč
  • 12+

Převod řeči na text, rozpoznávání obličejů lidí na ulici, spamu v emailu pošty či poruch aut a strojů. To jsou všechno věci, na které se neuronové sítě používají. Neuronové sítě lze vytvářet v prakticky jakémkoliv programovacím jazyce. Pro jejich tvorbu je světově nejpoužívanější programovací jazyk Python, ve kterém je budeme na hodinách též vytvářet. Žádná předchozí znalost tohoto jazyku, ani IT není ale potřeba.

Neuronové sítě pracují na podobném principu jako náš mozek. Je to změť neuronů, které jsou mezi sebou vzájemně propojené a vyměňují si informace za účelem dosažení výsledku.

Nechte svého syna nebo svou dceru zapojit mozek u počítače k něčemu užitečnějšímu než instagram a počítačové hry. Na kroužku se naučí základy programování neuronových sítí a bude pracovat na svém vlastním projektu pod vedením zkušeného lektora.

Kroužek je koncepčně propojený s našimi ostatními kroužky. Celkem až 90 hodin koncepční výuky programování  + online podpora + vhodné studijní materiály. Během 2,5 let vaše dítě proškolíme v IT dovednostech, se kterými najde v budoucnu široké uplatnění na trhu práce.

Termín: každé pondělí 16:15 - 17:45 od 28. září do 14. prosince 2020.

Místo konání kroužků: Kroužky budou probíhat přímo v krásných prostorách technologické společnosti Avast Software s.r.o. Pikrtova 1737, 140 00 Praha 4-Nusle u metra C Pankrác.

V případě náhlých událostí (např. zrušení některých lekcí vzhledem ke koronaviru) budou neproběhlé lekce nahrazeny intenzivním workshopem o víkendu 19.-20. prosince.

Časová dotace: 12x 1,5 hodiny

Příspěvek: 3.500,- Kč

Maximální kapacita: 12 žáků

Přihlášku je možné vyplnit přes online google formulář.

autor: venca