Přijedeme i do vaší školy

Máme připravených několik neobyčejných hodin programování, interaktivní projekt i zajímavé ceny. Základy programování si s žáky hned zkusíme na menším projektu.
Přihlaste svou školu a přijedeme s odborníky z Avastu i k Vám a to zcela bezplatně!

Nemožné se stalo skutečností... získali jsme další grant od Avastu! A tak můžete ve spolupráci s námi nabídnout Vašim žákům interaktivní workshop programování.

Chcete rozšířit dovednosti vašich žáků v programování, a to zábavným způsobem a zcela zdarma? Přijedeme k Vám do školy na intenzivní několikahodinový workshop Pythonu nebo Arduina (minihardware pro ovládání led diod, chytré domácnosti nebo i drona). Vyplňte přihlášku níže nebo nám rovnou napište a určitě společně vymyslíme vhodný termín a na nový rok jsme u vás!

Stačí nám název a umístění školy, žáci, pro které by byl workshop určený, jaká je a co chybí ve vaší IT výuce a proč bychom měli přijet právě k vám. Do konce roku vyhodnotíme všechny přihlášky a spolu s profíky z Avastu můžeme přijet právě k vám. Praha není centrum vesmíru, a proto přijímáme přihlášky nejen z pražských škol, ale i ze všech škol ve středních Čechách.

Žáky čeká několik hodin plných zábavy s programováním. Všechnu teorii odbýt nejde, ale hlavní náplní bude dokončit menší projekt. No a pro ty nejlepší máme nachystané super ceny. Můžou se těšit třeba na fungl nový arduino kufřík, přesně takový, s jakým budeme pracovat na workshopu.

Rozšiřte svým žákům obzory v perspektivním oboru. Naučíme je pracovat s počítačem smysluplně a tak, aby mohli tvořit skvělé a užitečné věci. Přihlašte svou školu hned teď!

autor: venca