Podpora od Avastu a nové projekty

Dostali jsme další grant od Avastu a rozhodně se máte na co těšit. Co všechno pro vás připravujeme? To se dozvíte v článku.

Už 2. rokem v řadě ocenil Nadační fond Avast naší aktivitu a uskutečněné i plánované projekty. A naše spolupráce se oproti minulému roku výrazně rozrostla. Kromě finanční podpory nám budou s některými projekty pomáhat přímo zaměstnanci Avastu. A na podzim nám dokonce poskytl své prostory pro výuku kroužků. Za to všechno jim chceme moc poděkovat!

Ano, příští pololetí již nebudeme učit v prostorách ČVUT a dočasně se přesouváme do krásných, moderních prostor na Pankráci. Co bude dál, to se nechte překvapit, ale plány máme velké a energie se dále rozvíjet ještě více. A to hlavně díky vám, našim žákům, lektorům, rodičům, spřáteleným organizacím a jiným podporovatelům. Děkujeme!

No, abychom tu stále jen nemlžili, tak přeci jen něco málo prozradíme.

Můžete se těšit na tour po školách v Praze a ve Středočeském kraji, kde budeme dělat nejen intenzivní workshopy za pomocí již zmíněných "avasťáků", ale hlavně inspirovat a i rozdávat nějaké ty dárky pro IT nadšence.

Protože z našeho pohledu by mělo být programování činnost, která ajťáka baví a dává mu smysl, tak intenzivně pracujeme na vývoji vzdělávací hry, ve které budete plnit různé úkoly a zároveň se učit programovat. Máme pro vás vymyšlené záludné i zábavné úkoly, které vás hravě provedou základy programování.

No a abychom byli více samostatný, mohli se přizpůsobit více vaším potřebám a náš projekt se mohl dále rozvíjet, tak se snažíme zajistit tak, abychom nebyli závislý na ostatních a ani na vývoji jiných krizových elementů, jako v posledním půl roce. Ale to ještě trochu předbíháme a vše se včas dovíte :).

autor: venca